Sledování pozic v SERP – Seo Administrator

Jednou z nejduležitějších věcí, kterou provozovatel eshopu musí sledovat jsou pozice jeho obchodu ve výsledcích vyhledávání.  Možností jak to dělat je na netu docela hodně, ale která služba je ta nejkomplexnější?

Prošel jsem několika online službami, které nejen sledování pozic umožňují. Každá uměla něco, ale na každé člověk najde nějakou slabinu. Asi nejvíc mě u těchto online služeb irituje, že je provozují SEO agentury a člověk nikdy neví, jak s výsledky, které mají ve své databázi nakládají, zda je nemohou využít ve prospěch konkurence, která si je může najmout.

Jen pro představu, které služby můžete využít:

  • www.diary.cz/
  • www.seonastroje.cz/
  • www.seo-profesional.cz/monitoring-pozic/
  • www.collabim.cz/
  • seo-servis.cz/search-pozice-ve-vyhledavacich/
  • a další……….

Z výše uvedených služeb používám Collabim, který mě upozorňuje na expiraci zpětných odkazů.

Asi před 2 roky jsem koupil od Michala Kubíčka program seo Administrator, který je stálicí na mém pc do dnešních dnů.

Jedná se o ucelené řešení, které pokrývá moje potřeby, vlastně to umí víc, než aktuálně potřebuji. Koupil jsem si Expert verzi, která je k mání za 100$. Což při dnešním kurzu je zadarmo.

Jednak jako správný paranoik jsem rád, že mám všechna data na mém pc, tak hlavní důvod proč to používám je komplexnost jednotlivých modulů.

Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny moduly, které jsou Vám k dispozici.

Program je stále vyvíjen, aktualizace jsou cca 1x za měsíc. Občas byl problém se sledováním pozic Seznamu, ale nakonec to vsechno funguje velmi spolehlivě.

Pokud hledáte komplexní řešení, kde se neplatí měsíční poplatky tak seo Administrator můžu jen doporučit. Cena licence startuje na 35$. Což je zanedbatelná částka.

Květen 3, 2011

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *