Provizní systém Bohemiasoft? Ano!

Uplynulo několik měsíců od chvíle, kdy jsem se registroval do provizního systému společnosti Bohemiasoft.  Myslím, že je na čase se podělit o pár zkušeností, které tento affil charakterizují.

Nejdůležitější, co musí každý webmaster řešit je monetizace jeho projektů. Nikdo nechce dělat nic zadarmo. Jak se říká, každá sranda něco stojí a všichni chceme vydělávat. Nikdo nechce provozovat charitu. Ale jaký provizní systém zvolit, aby si člověk nenaběhnul na podvodníka? A, že jich zřejmě je! Aspoň občasné posty na Webtrhu naznačují, že jsou provizní systémy, které po dosažení částky k výplatě přestanou komunikovat.

O tom, že provizní systém Bohemiasoftu funguje svědčí i tento článek o výplatě provize. Článek je pravdivý, vím to, neboť se týká mé maličkosti. 🙂

Takže za sebe garantuji, že se dá vydělat na tomto provizním systému, ale také to, že výplaty příjdou na účet partnera řádně a včas.

A co všechno lze propagovat, pokud se rozhodnete do tohoto provizního systému vstoupit?

ESHOP-RYCHLE.CZ

Popis služby: ESHOP-RYCHLE je on-line systém pro snadnou tvorbu elektronického obchodu, osobních web stránek, firemních prezentací a vůbec všeho co chcete představit na internetu. A to vše zvládnete vlastními silami bez znalosti programování. Vše co potřebujete je Internetový prohlížeč a chuť pustit se do vlastního projektu. Na vyzkoušení celého systému v plné verzi máte 15 dní ZDARMA.

WEBAREAL.CZ

Popis služby: VŠE V JEDNOM – Webareal obsahuje vše potřebné pro provoz vaší prezentace na internetu. Dostatečný prostor pro vaše data (webhosting), správu vaší pošty, SEO funkce, výběr ze stovek grafických šablon, provoz na vlastní doméně a mnoho dalšího. Nepotřebujete žadný další hosting, žádný další program na vašem počítači.

WEB-RYCHLE.CZ

Popis služby: Websystém WEB-RYCHLE je systém pro snadnou tvorbu osobních web stránek, elektronického obchodu, firemních prezentací a vůbec všeho co chcete představit na internetu. A to vše zvládnete vlastními silami bez znalosti programování. Jeho součástí je redakční systém, který umožní aktualizovat obsah a strukturu celého vašeho webu. Jeho obsluha je tak jednoduchá, že jej dokáže ihned obsluhovat každý – a Vy na jeho vyzkoušení máte 15 dnů zdarma!

REVOLUCNIHOSTING.CZ

Popis služby: Jako jediní nabízíme možnost mít více domén pod jedním účtem a platit za 1, 2 nebo třeba i 10 domén stále jednu celkovou výhodnou cenu 1490,- Kč ročně.Čím více domén u nás hostujete, tím více prostoru můžete využívat, a to stále za stejnou cenu. Pro každou další doménu budete moci využívat 2GB prostoru. Podmínkou je, aby všechny hostované domény byly ve vašem vlastnictví.

Závěrem snad jen tolik, že mě potěší komentář pod tímto článkem v momentě, kdy vyděláte první tisícovku. 😀

Říjen 26, 2010

Štítky: , ,
  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *