Podnikání po česku, aneb kdo nekrade…….

Včerejší den jsem úplně celý strávil tím, že jsem všechny fotky co mám na eshopu stahoval k sobě do pc a tam do nich vložil cosi jako hologram a následně je nahrával zpět. Proč?

Protože už mě nebaví přihlížet, jak mi každý rádoby podnikatel krade fotky. Jednak zase takový Saudek nejsem, aby je někdo musel krást a také se dají ukrást mnohem hezčí. Takže jsem tam dal vodotisk a budu doufat, že jim to aspoň trochu ztížím.

Ono vůbec já mám štěstí. Když jsem zakládal eshop, vytvořil jsem minisite, která pojednávala o Danielovi Swarovski, pro nezasvěcené zakladatel impéria. 🙂 Tento web je dneska možné vidět již pod jinou doménou, neboť ta původní musela být zrušena, neboť jsem v ní porušoval ochrannou známku společnosti Swarovski. Náhled webu je zde: http://www.satony.cz/

Pointa je jinde. Soustředil jsem na jedno místo všechny dostupné informace o firmě Swarovski. Udělal originální text a nechal je indexovat. A stalo se to, co jsem očekával. První místa na Seznamu na několik vysoce konkurenčních kw. Že jsem tím štval kdekoho nemusím zdůrazňovat. Ale co se nestalo. Všechny eshopy, které do té doby měli o Danielovi Swarovski jen zmínku a někdy ani to ne, mají dnes moje texty. Některé eshopy dokonce si nedají tu práci a prostě to natvrdo zkopírují.

Schválně podívejte se na originál http://www.satony.cz/ a pak se podívejte na výsledky vyhledávání Seznamu na kw Daniel Swarovski.

Síla co? Někteří si tam dali i ty odkazy.

Ovšem něco ten včerejšek měl do sebe. Jednak jsem vyřadil fotky, které už se nehodily a hlavně jsem všem fotkám dal nové pozadí a trochu jim sjednotil design.

A co vy? Už jste někomu něco ukradli? Pardon, zkopírovali!! 🙂

Červenec 31, 2010

Štítky: , , ,
    • Máš samozřejmě pravdu. Někdy mívám problém formulovat přesně. 🙂 Dík za upozornění.

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *