Multihosting – revoluční hosting

Moje druhé zastavení u služby revolucnihosting.cz je takové ohlédnutí za několika měsíci provozu, kdy u hostingu provozuji svoje weby.

Jako naprosto klíčové rozhodnutí vedení Bohemiasoftu vidím, že konečně klientům této služby umožnilo měnit parametr CHMOD. Jsem u revolučního hostingu takřka od začátku a nemožnost měnit CHMOD byla situace, která mě dováděla do čekárky dr. Chocholouška. Cokoli, co jsem potřeboval instalovat se muselo řešit přes admina a to s nevalným výsledkem. To už je teď minulost. Vše si uživatel nastaví sám a vše funguje jak má.

Druhou věcí, kterou bych rád vyzdvihl, je dostupnost serverů. Během několika měsíců jsem nezaznamenal jediný výpadek. Ani jeden z webů mi nebyl hacknut. Což se mi jinde občas stalo. Díky této pozitivní zkušenosti nevím, jak funguje obnova dat ze zálohy. Ale věřím, že to má hosting pořešené a problém nevznikne. Ale v duchu přísloví o důveře a prověřování si raději zálohy dělám. Líp se mi spí.

Administrace se dočkala nové grafiky, zpřehlednila se. Oproti začátku je teď velmi intuitivní. Jediné co stále postrádám je údaj o obsazeném prostoru. I když je to v podstatě zbytečný údaj. Při velikosti mých projektů se težko dostanu na velikost 2 GB na jednu doménu.

Závěrem bych řekl, že multihosting velmi dobře funguje. Kontakt s technickou podporou není vůbec nutný, není co řešit. Za sebe mohu revoluční hosting jen doporučit. A co říci potencionálním zákazníkům této služby: neplaťte víc než je nutné. 🙂

Říjen 26, 2010

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *